Protetika

PETRIV CLINIC PONÚKA

Protetika - Petriv Clinic | Nová zubná klinika v Žiline

Protetika

 

V prípade rozsiahlejších poškodení zubov alebo straty jedného/viacerých zubov používame inlaye, fazety, korunky a mostíky z nasledujúcich materiálov:

Zirkónoxidová keramika - biokompatibilný materiál s vynikajúcou stabilitou a tvrdosťou. Estetické vlastnosti sú výnimočné a umožňujú technikom vymodelovať korunku, ktorú je ťažko odlíšiť od prírodného zuba.

Protetika - Petriv Clinic | Nová zubná klinika v Žiline

IPS e.max® - inovatívny celokeramický systém, ktorý zahŕňa vysoko estetické vysokopevné materiály. Vďaka komponentom systému vieme splniť vlastné požiadavky a ciele, určené situáciou každého pacienta.

Kovokeramika - esteticky uspokojivé a ekonomicky prijateľné riešenia s dobrými mechanickými vlastnosťami. Skladajú sa z vnútornej kovovej časti a z vonkajšieho plášťa, ktorý je tvorený estetickou vrstvou keramiky.

 

Objednajte sa!

Objednajte sa k nám online prostredníctvom tohto formulára.

Meno a priezvisko*
E-mail*
Telefónne číslo
© 2021 Všetky práva vyhradené pre Petriv Clinic, s. r. o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Petriv Clinic, s. r. o.. Viac informácii